Strefa wolnego słowa

Forum dla ludzi którzy chcą pogadać o czymś i o niczym


#1 2007-05-11 13:14:34

kalinka

Biała Myszka

5588637
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2007-03-08
Posty: 163
Punktów :   

Eurowizja 2007

Nie chcę być pesymistką, ale my znowu nie weźmiemy udziału w eurowizji, znowu nie przeszliśmy półfinałow. O co tu chodzi? To kogo wystawimy w przyszłym roku ?
A w ogóle to czy ktoś jeszcze ogląda eurowizję i interesuje się tym, czy uznaliście to za kicz i tandetę i szkoda czasu??


Zamknąć oczy i pomarzyć, co ma być niech się wydarzy...

Offline

 

#2 2007-05-11 16:25:48

ruda 21

Biała Myszka

2590482
Skąd: Zachodni Zawiszów:)
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 119
Punktów :   

Re: Eurowizja 2007

Hehe,z braku laku,to moge wystąpic ja Oglądałam eurowizję i się zawiodłam,że znowu nas tam zabraknie,nie żebym uważała,że the Jet Set to jakis fenomen czy coś,ale szkoda,że Polski znowu tam zabraknie   Wyglada na to,że powinniśmy znowu wysłać Edytę Górniak,o ile nie zaśpiewa hymnu państwowego No cóż,tegoroczna Eurowizja odbędzie się bez nas,a co będzie w przyszłym roku to sie zobaczy


...it's getting dark...too dark to see...

Offline

 

#3 2007-05-11 22:36:07

asiaaaa20

Biała Myszka

9809860
Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 154
Punktów :   

Re: Eurowizja 2007

Według mnie to Polska powinna wysłać jakiegoś polskiego, dobrego artystę, a nie szukać reprezentanta dla nas wśród jakichś zespołów zza granicy. Chyba nas stać na jakiegoś dobrego artystę, który zaśpiewa ładnie, po polsku, bez zbędnego show!
Co do The Jet Set to nie podobała mi się ich piosenka i całe to show, chociaż trzymałam za nich kciuki. No i też się zawiodłam Myślałam, że a nuż się uda...
A z Eurowizji to podobały mi się jedynie piosenki Węgrów i Islandii  
Reszta to w większości takie przesadzone show.


A gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...

Offline

 

#4 2007-05-13 21:40:34

asiaaaa20

Biała Myszka

9809860
Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 154
Punktów :   

Re: Eurowizja 2007

I co myślicie o tegorocznej Eurowizji?
Bo według mnie poziom był dość słaby, a właściwie żenujący... Jedynie węgierska piosenka była naprawdę SUPER!!!, myślałam, że wygra, ale widać była zbyt ambitna jak na Eurowizję... Jeszcze podobały mi się Łotwa i Finlandia. Serbia nie była taka najgorsza, ale żeby od razu zwycięstwo... A reszta piosenek to już według mnie masakra - kicz, albo beznadziejne show (patrz: Ukraina). No i te głosowanie regionami...
Podsumowując to rozczarowałam się...


A gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...

Offline

 

#5 2007-05-14 17:15:51

kalinka

Biała Myszka

5588637
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2007-03-08
Posty: 163
Punktów :   

Re: Eurowizja 2007

Bo konkurs eurowizji to dla pewnej części artystów poprostu kiczowaty konkurs. Ukraina była wysoko bo pokazała jakąś inność i śmieszność. A poza tym na konkursie tym już coraz bardziej widać, że chodzi o politykę, sąsiedniość państw i iine układy. A gdzie tu miejsce na sztukę? Mnie się również podobała piosenka z Węgier no i z Łotwy, Turcja jak zawsze na jedno kopyto ma piosenki, dużo było piosenek (łącznie z półfinałowymi) reprezentujących typowy styl danego państwa i może właśnie dlatego, że czegoś nie znamy to nam się nie podoba, bo jest inne.


Zamknąć oczy i pomarzyć, co ma być niech się wydarzy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wspum.pun.pl www.polish-hh.pun.pl www.fallen-sword.pun.pl www.plaboy.pun.pl www.mgz.pun.pl